вівторок, 4 квітня 2017 р.

До читачів нашого блогу, користувачів бібліотеки та всіх поціновувачів книги        Шановні друзі! Рівно чотири роки тому  на нашому блозі з’явилися перші подачі електронної версії книги  ужгородського художника-графіка  Миколи Дем’яна «Митець з гуцульського Парижа». Книголюби,  користувачі  І-нету,   отримали  унікальну можливість ознайомитися  заздалегідь з виданням, яке з причин економічної скрути в державі значно забарилося на стрічу з читачем. І ось довгочекана миттєвість настала – нарешті  побачить світ вже паперова книга, у класичному, так би мовити, вигляді.  Наголошуємо, що  від електронної версії  вона різниться  не тільки можливістю відчути її на дотик і запах, але насамперед повнотою обсягу. Та не обійшлося без «сюрпризів» і на цей раз: тираж книги значно різниться від запланованого кілька років тому. Про це йдеться в отриманому нами листі від  директора ужгородського видавництва «TIMPANI», з яким знайомимо вас нижче. Сподіваємося таким чином допомогти всім бажаючим, а таких, безперечно, вистачає, вчасно  замовити і придбати  унікальну книгу нашого земляка, творчий доробок якого належно поцінований не тільки на Закарпатті, але й у всій Україні.   


                      ДОДАТКОВИЙ ТИРАЖ ЗНАКОВОЇ КНИГИ

         В ужгородському видавництві «TIMPANI» за кошти держбюджету підготовлена до виходу в світ книга закарпатського художника-графіка, книжково-газетного дизайнера Миколи Дем’яна «Митець з гуцульського Парижа». На стрічу з читачем вона забарилася рівно на чотири роки. Спочатку її тираж мав складати 500, відтак 300, нині ж виділена сума, зважаючи на економічну скруту, дозволяє видрукувати тільки сто примірників. Вочевидь замала кількість для видання, яке детально розповідає про майже 40-літній  мистецький ужинок  нашого талановитого земляка. У книжці, яка вийде в твердій палітурці, на 280 сторінках формату 60х90/16 та 16-сторінковій кольоровій вкладці подано аналітичне дослідження творчої діяльності М.Дем’яна авторства заслуженого художника України, доцента кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтв Надії Пономаренко, розповіді про нього відомих письменників, журналістів, колег по ремеслу, есе-спомин  Миколи Дем’яна про рідне село Богдан на закарпатській Гуцульщині. Знаковість новинки не викликає жодного сумніву: це перше видання-аналіз дизайнерського книжкового мистецтва на Закарпатті.
        Книга містить понад 1000 фотозображень, репродукції понад 250 оформлених М. Дем’яном видань, перелік усіх творчих робіт з описом дизайну, 150 авторських художніх ілюстрацій. До слова, художнє оформлення, внутрішній дизайн, художньо-технічне редагування та комп’ютерна верстка «Митця з гуцульського Парижа» — теж справа рук самого Миколи Дем’яна.  
         Автор присвячує книгу своїй альма-матер — кафедрі Графічного дизайну і мистецтва книги Української академії друкарства у Львові (з нагоди її 100-літнього ювілею).
       Намагаючись зробити книгу «Митець з гуцульського Парижа» доступною для ширшого читача, йдучи назустріч всім зацікавленим (друзям, землякам автора, членам творчих спілок, громадських організацій, студентам художніх вишів тощо),  видавництво «TIMPANI» вирішило надрукувати додатковий тираж за некомерційною ціною, яка складає 80 (вісімдесят грн.) з післяплатою за поштову пересилку при її отриманні. Бажаючих замовити книгу просимо переказувати кошти на рахунок: ФОП Федишин  Я. М.
ЄДРПОУ  2041703396
Р/р 26008015000442 в АТ «Комінвестбанк» м. Ужгород.  МФО  312248.

       Її також можна замовити і придбати за готівку в Ужгороді (контактний телефон:  050-372-02-77). Термін замовлення – до 30 квітня 2017 р. 

З електронними версіями книги можна ознайомитися 
на сайті «Закарпаття онлайн»:
http://zakarpattya.net.ua/News/108788-Svoie-60-richchia-khudozhnyk-hrafik-Mykola-Demian-zustriv-hotovoiu-do-druku-knyzhkoiu-FOTO

та у блозі Рахівської центральної районної бібліотеки (складається із 14 частин):

      Дякуємо за порозуміння!
                                                                  


Ярослав ФЕДИШИН,
                                                                   директор видавництва «TIMPANI»

  м. Ужгород,
 4 квітня 2017 р. 

                                                                                                                               
Дописати коментар