четвер, 31 грудня 2015 р.

Різдвяна майстерня

5 січня об 11.00 у приміщенні Рахівської районної бібліотеки для школярів Рахова працюватиме «Різдвяна майстерня».
"Пропонуємо власними руками створити різдвяний віночок і декорувати ним свою оселю!", - повідомили організатори акції - Карпатський біосферний заповідник та Рахівська районна бібліотека.
Вони забезпечать матеріали для виготовлення віночків – хвойне гілля, природні матеріали і декорування – шишки, жолуді та інш. і для роботи – ножиці, картон для основи, нитки. Учасники можуть проявити фантазію і принести з собою будь-які елементи новорічного декору, які хочуть побачити на власному віночку – ялинкові іграшки, мішуру, стрічки і все інше, чого душа жадає.
«Різдвяний віночок – прекрасна альтернатива живій ялинці! Він наповнить дім ароматом хвої, привнесе новорічний настрій і подарує радість творчості.

Для виготовлення віночків використовуються хвойні гілки, які зрізують з нижньої частини стовбура зрілих дерев. З часом це гілля у дерев відмирає, тож шкода довкіллю практично не наноситься. Натомість молоді ялинові деревцята, які зазвичай використовуються як новорічні, залишаються в лісі, ростуть, милують око і виконують свої екологічні функції».
http://www.rakhivnews.in.ua/

Немає коментарів: