середа, 20 квітня 2022 р.

Біль України – Чорнобиль!

Наша пам'ять і пам'ять багатьох наступних поколінь – знову і знову буде повертатись до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому і неживому.

Нині про Чорнобиль знають у всьому світі. Це сувора перевірка людства на солідарність, на вміння співчувати чужій біді, тим більше, що ядерна аварія не зважає на кордони.

Певна необізнаність та непоінформованість ліквідаторів про катастрофічні наслідки радіаційного випромінювання для людського здоров`я стали фатальними для багатьох з них… Але це не зупинило наших військових, медиків, правоохоронців першими прийняти на себе цей страшний вогонь небезпеки…іноді – ціною власного життя.  

Герої Чорнобиля загинули не для того, щоб ми залишились байдужими, їх смерті мають стати уроком великої нескінченної надії.

Дякуємо за подвиг, і вічна пам`ять героям, що віддали своє життя у боротьбі з цією техногенною катастрофою!


В читальній залі бібліотеки облаштовано книжкову виставку, на якій розміщено матеріали стосовно Чорнобильської трагедії. Запрошуємо всіх бажаючих більш детально ознайомитись з однією з трагічних сторінок життя нашої держави.

Немає коментарів: