понеділок, 15 січня 2018 р.

Організаційне засідання клубу за інтересами "Поетичний розмай"

Христос народився!

 З такого вітання було розпочато організаційне засідання клубу за інтересами «Поетичний розмай», яке відбулося 12 січня 2018 року в Рахівській центральній районній бібліотеці. На засіданні бібліотекар читальної зали Миланюк Марія прозвітувала про роботу клубу за 2017 рік  та ознайомила присутніх з новим планом роботи на 2018 рік.
Клуб поповнився новими учасниками, для яких бібліотекар провела екскурс подій та заходів в 2017 році, які висвітлюються на блозі бібліотеки.
 В ході зустрічі також було обговорено питання по переобранні ради клубу та запропоновані дві кандидатури Штефанюк Валерії та Тодерюк Катерини, за яких було одноголосно проголосовано. Головою клубу обрано Штефанюк Валерію та секретарем Тодерюк  Катерину. 
На завершення члени клубу поетичний розмай заколядували «Спи Ісусе, спи» «Ангели в небі», «Щедрик, щедрик» та інші українські різдвяні колядки. Через гарне і натхненне виконання колядок було створено святкову атмосферу та передано дух справжнього Різдва.

 Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з роботою клубу за інтересами Рахівської центральної районної бібліотеки "Поетичний розмай" та стати новими його учасниками!

Немає коментарів: