понеділок, 23 квітня 2018 р.

Професія в твоїх руках (+ багато фото)


В п'ятницю 20 квітня в приміщенні районного будинку культури відбулась Ярмарка Кар'єр «Професія в твоїх руках», яку спільно організували працівники Рахівської центральної  районної бібліотеки та Рахівського районного центру зайнятості для учнів 9-х класів шкіл міста.

Захід урочисто відкрив директор Рахівського районного центру зайнятості  Тулайдан Ярослав Степанович. Запрошені представники влади дали поради молодому поколінню у виборі майбутньої професії. Олашин Марина Миколаївна, заступник декана юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету, презентувала вищий навчальний заклад та ознайомила присутніх з спеціальностями та перевагами навчання у ЛТЕУ.
В ході заходу демонструвались відеоролики соціального спрямування від РЦЗ т Рахівського районного відділу ДСНСУ, а  також відбулись майстер-класи спеціалістів 15 підприємств та установ міста Рахова, які ознайомили учнів з різними професіями, а саме:

- представник районного військового комісаріату;
- медсестра Рахівської районної лікарні;
- працівник Приватбанку;
- представники Центру надання безоплатної правової допомоги;
- представник ДП «Рахівського ЛДГ»;
- працівник ТОВ «Крафтове пиво» Товариство Готіс «Гірська Тиса»;
- журналіст видавництва «Зоря Рахівщини»;
- бібліограф Рахівської районної бібліотеки;
- пекар ФОП Пукман О.І.;
- перукар ФОП Жигуц І.В.
На стендах учасники мали змогу ознайомитись з виставленою інформацією послуг служби зайнятості: обрання робітничих професій на ринку праці, барометр професій, платформа профорієнтації, актуальні вакансії району, області.
На стіні зали було розміщене «Дерево професій», на якому учні залишали листочки з омріяною майбутньою професією.
На завершення всім презентаторам було вручено подяки та подарунки від РЦЗ.

Титор Ірина Петрівна
заввідділом обслуговуванння Рахівської ЦРБ
Немає коментарів: