середа, 5 липня 2023 р.

Підсумки Всеукраїнського конкурсу духовно-філософської та громадської поезії та прози «ЛЮДИНА. ДОЛЯ. ЕПОХА»

В Рахівській публічній бібліотеці відбулося нагородження учасників Всеукраїнського літературного конкурсу духовно-філософської та громадської поезії та прози «ЛЮДИНА. ДОЛЯ. ЕПОХА», який проводився з 1 березня по 26 червня 2023 року. 

Вітаємо наших талановитих користувачів бібліотеки 

і бажаємо миру, здоров’я та творчого натхнення!В номінації 
«Вірш з фронту» нагороджені грамотами жюрі

Надія Мельничук (Рахівський район, с. Костилівка)

Владислава Павлова (м .Рахів)

 


В номінації «Світ у дитячих руках. Проза» нагородженні дипломами

Микола Бажанов (м .Рахів)

Тетяна Панчик (м .Рахів)


В номінації «Поезія» грамотою жюрі нагороджена 

Юлія Волощук (м. Рахів)

 Довідково:

Всеукраїнський щорічний літературний конкурс духовно-філософської та громадянської поезії та прози «Людина. Доля. Епоха» є культурно-мистецьким заходом для дорослих та дітей. Конкурс започатковано у 2011 році задля розвитку та реалізації літературних та музичних здібностей обдарованих харків’ян, збереження та пропаганди кращих культурних надбань нашого народу.

Мета Конкурсу:

Активізація творчого життя міста, виявлення творчо обдарованих рахів'ян, створення осередку спілкування молоді з представниками творчої еліти України, розвиток літературних здібностей у школярів, спрямування їх у русло духовної творчості та діяльності.


Завдання Конкурсу:

- виховання любові та поваги до української культури;

- створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку;

-розширення культурних зв’язків між творчою молоддю та провідними літераторами України, закладами, установами культурологічного напряму.

 У Всеукраїнському щорічному літературному конкурсі «Людина. Доля. Епоха» в 2023 році взяли участь 239 учасників (158 дітей до 17 років та 81 людина віком від 18 років) з 13 областей (28 міст та селищ) України .


 

 

Немає коментарів: