пʼятницю, 17 лютого 2023 р.

Година-спомин «У їхніх серцях жила Україна»

 

20 лютого в Україні відзначають 
День пам'яті Героїв Небесної Сотні
на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за Україну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Сьогодні в Рахівській публічній бібліотеці відбулась година-спомин «У їхніх серцях жила Україна», присвячена героям Небесної Сотні.

Присутні мали змогу згадати трагічні події лютого 2014 року.

Учасниками заходу були учні 9-11х класів ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 з вчителем історії Слюсарчук Світланою Василівною.

Горбунова Софія,  Кравець Вероніка, Дячук Марина, Поляк Надія, Пластун Діана та Шмоцер Емілія  декламували вірші: «Майдан ридав», «Лист до матері», «Українська революція», «Ніколи не вмре Україна». Також вірш «Майдан» читала бібліотекар Федірцан Оксана.

Дуже хвилюючим для всіх присутніх став виступ Світлани Василівни, яка більш детально розповіла про учасників тих історичних подій, наших земляків, які нажаль уже відійшли у вічність, але в наших серцях завжди залишаться Янголами Небесної Сотні.

Поринаючи в події недавнього минулого, не можливо оминути трагічну сучасність, те що відбувається зараз, - збройну агресію Росії проти України. Нажаль наші земляки, та тисячі українців, які боронили нашу державу, вже ніколи не повернуться додому живими.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих, які віддали своє життя за Незалежність та наш з вами спокій.


Немає коментарів: