пʼятниця, 29 вересня 2023 р.

Проблема насилля та жорстокості стосується кожного!


Серед доброти й радості у сучасному світі, на жаль, вистачає місця для жорстокості. До недавніх пір в нашому суспільстві вважалось постидним говорити про насильство у сім’ї та колективі, вулиці, школі.

Переважно такі вчинки замовчувались чи приховувались. Проте проблема насилля та жорстокості  є і вона стосується кожного з нас.

За ініціативи ООН 2 жовтня був започаткований Міжнародний день боротьби проти насилля. Приурочений до Дня народження індійського лідера руху за незалежність та засновника ідеї ненасилля Махатми Ганді (1869 р.).

Вміти розпізнати насильство – це перший крок до подолання цього явища! Для того, щоб уберегти, викоренити в підлітковому середовищі навіть наміри до насильства, жорстокості, - потрібно про них говорити! Говорити і не лише про можливі покарання, а й надавати інформацію потенційним жертвам щодо їх захисту. 

З цією метою в приміщенні бібліотеки підготовлено книжкову виставку «Світ без насильства». З літератури, яка представлена Вашій увазі на виставці дізнаєтеся відповіді на ці та інші запитання. 

Також для Вас ми розробили буклет, який дасть відповіді на наступні питання:

«Що таке шкільний булінг?»;

« Зумбомбінг «Інтернет – тролінг»;

«Кібербулінг – що це та як зупинити?»; 

«Як вберегтися від насильства?».

 Якщо Ви зіткнулися з насильством або стали свідком – 

повідомте поліцію за номером 102, або звертайтеся за консультацією на Національну дитячу «гарячу» лінію 0800 500 225, 116 111!

 Немає коментарів: