пʼятниця, 31 січня 2020 р.

Стартувала всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники


30 січня 2020 р. стартувала всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники, спрямована на інтерактивне залучення учнів у процес вивчення української літератури. Організатори проєкту — Український інститут книги за підтримки Міністерства освіти і науки України та проєкт підтримки дитячого читання BaraBooka.


Для учнів і вчителів початкової школи, бібліотекарів і батьків експерти з дитячого читання створили серію матеріалів для роботи із сучасною дитячою літературою. Їх можна використати у навчальному процесі та у позакласній роботі. Це відеоролики про українських дитячих письменників, які входять у оновлену шкільну програму, методички та презентації з розробками елементів уроку.
Відео — це інтерв’ю із сучасними “живими” письменниками, які є актуальною й запитуваною частиною формування культурної ідентичності школярів. Вони презентують всю Україну від Луганщини до Закарпаття, пропонують сучасні сюжети, розповідають цікаві факти про творчість, читання, ігри зі словами.
До першого сезону акції долучились дитячі письменники, чиї твори читають у початковій школі: Галина Ткачук, Таня Стус, Сашко Дерманський, Іван Андрусяк, Григорій Фалькович, Володимир Рутківський, Леся Воронина, Галина Малик, Галина Вдовиченко, Мар'яна Савка.
Представляємо перше відео акції #ЖивіПисьменники! Письменниця, літературознавиця та квіточка — Галина Ткачук!
Галина весела і грайлива. Вона розповідає про улюблені місця Києва, про свою Білку Квасолю, а також — про найтаємніших мешканців наших квартир! Вона класна!Методичні матеріали для роботи на уроці: 
http://bit.ly/zhyvipysmennykymetod
Facebook-сторінка проекту: http://bit.ly/zhyviFB

Немає коментарів: